Karolina Kulisz

Specjalizuję się w coachingu holistycznym, który łączę z terapią ustawień systemowych. Od 11 lat jestem coachem ( Business& Life ) wg metodologii International Coaching Community, dyplomowanym specjalistą ds. PR, trenerem rozwoju osobistego, terapeutą Ustawień Cichych Systemowych Berta Hellingera, jestem też praktykiem mikroekspresji, konsultantem MindSonar i Competence Navigator.
Łączę pracę na poziomie podświadomości, przekonań i tożsamości z pracą w polu morfogenetycznym, samoorganizującym się, odsłaniającym ukryty porządek, dzięki czemu docieram do najgłębszych warstw w pracy z klientami- transformacji i uzdrowienia.
Łączę moc ustawień systemowych, uzdrawianie rodowe, pracę coachingową skoncentrowaną na cel, pracę z oddechem, systemem czakr, integracji z Cieniem, wizualizacją, działaniem praw energetycznych i duchowych.
Jestem zafascynowana mocą słów, kreacji, intencji i uczę, w jaki sposób posługiwać się nimi, aby stworzyć i zmaterializować to, czego pragniemy, w lekkości i dobrostanie. 

Pracuję z ludźmi, którzy chcą poznać cały swój potencjał i pragną go rozwinąć, chcą żyć na wyższym poziomie – materialnie, mentalnie i duchowo, w zgodzie ze swoją misją, talentami i przeznaczeniem.
Od lat zgłębiam tematykę charyzmy i wyjątkowości, owocem czego było napisanie książki motywacyjno- rozwojowej „ Wyjątkowy. O drodze do samego siebie” o unikalności każdego człowieka, jego oryginalności, życiu w zgodzie z planem Duszy i własną tożsamością.

Prowadzę również szkolenia i warsztaty z zakresu: biznesowego savoir-vivre’u, stylów przywództwa i budowania autorytetu, komunikacji, radzenia sobie ze stresem, inteligencji emocjonalnej, kreowania wizerunku biznesowego, asertywności, pewności siebie i poczucia własnej wartości, praw duchowych i ośrodków energetycznych w ciele, pracy z Cieniem, mądrości azjatyckiej, motywowania, nauki szczęścia, wartości w biznesie, autoprezentacji i prezentacji, wizji i misji życiowej oraz zawodowej, mentoringu i coachingowego stylu zarządzania.  

Dyplomy i certyfikaty

WYJĄTKOWY

Jej słowa wnikają głębiej niż tylko do umysłu. Dotykają uniwersalnych praw i prawd. Mówią w sposób prosty o wartościach i docierają do sedna nas samych.

+48 512 105 088

karolinakulisz24@gmail.com

ETIQ Sp. z o.o.
Ul. Chopina 46 | 09-402 Płock
NIP: 774-32-18-728
REGON: 147161120
KRS 0000523827

Karolina Kulisz